O nas


Nasza firma działa w branży drzewnej i zajmuje się produkcją drewna kominkowego, opałowego i rozpałki. Dzięki naszemu doświadczeniu i wiedzy uzyskujemy produkt najlepszej jakości i wielu zadowolonych klientów.

Posiadamy profesjonalny park maszynowy, skład surowca, magazyn gotowego produktu i suszarnię do drewna, co zapewnia nam duże możliwości przerobowe i szybką realizację zamówień. Surowiec do produkcji drewna pochodzi z Lasów Państwowych z odpowiednimi certyfikatami jakościowymi FSC i PEFC.

Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych, jak i hurtowych. Zapewniamy transport na terenie województwa podlaskiego. Oferujemy całoroczną obsługę w zakresie sprzedaży drewna opałowego, możliwie jak najkrótszy termin realizacji, szeroki asortyment i atrakcyjne ceny.

Chętnie nawiążemy współpracę z nowymi kontrahentami. Oferujemy drewno suszone komorowo, pakowane w worki i skrzynie mniejsze lub większe, w zależności od potrzeb klientów. W ofercie posiadamy również rozpałkę sosnową oraz brykiet drzewny.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

0
0
0